Інвестуйте в знання
і в своє майбутнє!

Про Центр тестування і сертифікації

Центр тестування і сертифікації (ЦТС) створено з метою поширення ідеї сертифікації та створення умов для підтвердження знаннь міжнародним документом - сертифікатом, який дасть Вам змогу підтвердити, що Ви особа кваліфікована з відповідними знаннями, як в Україні так і за її межами.
Центр є структурним підрозділом Дрогобицького державного педагогічного університету імені І.Франка і діє від 10 березня 2009 року.

Мета діяльності центру:

• розширення доступу представників різних вікових груп та верств населення до освітніх ресурсів шляхом ефективного інтегрування інформаційно-комунікативних технологій та іншомовних комунікативних технологій в освітню сферу.

• адаптування і впровадження міжнародних навчальних стандартівв на вивчення і володіння іноземними мовами та основами комп'ютерної грамотності.

• підготовка слухачів з числа студентів, працівників ДДПУ, учнів ліцеїв, шкіл та гімназій, співробітників сторонніх організацій, держустанов, компаній, фірм за адаптованими програмами мовної та комп'ютерної сертифікації міжнародних і європейських стандартів.

• проведення іспитів на право отримання мовного та інформаційного сертифікатів із залученням екзаменаторів, акредитованих
в Європейському Союзі.

Контакта інформація міститься тут


Офіційна група ECDL Drohobych Вконтакте.ру

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! NieznanaUkraina.pl - Drohobycz i okolice, Дрогобич