Інвестуйте в знання
і в своє майбутнє!

Вартість сертифікації ECDL

ECDL® це інвестиція в Ваше майбутнє, в Ваш персональний розвиток.
Гарантії, що завтра інвестиція Вам принесе результати ніхто не може дати, в будь-якій сфері інвестування.
Якщо Ви не інвестуєте- Ви не отримуєте ніякої вигоди.
Але якщо Ви зробите інвестицію, Ви можете отримати вигоду, яка значно перевищує саму інвестицію. ecdl price, Вартість сертифікації ECDL

Ціни на сертифікацію в травні 2011 року було змінено. Тепер сертифікат видається безкоштовно, а на зміну залікових карток прийшли віртуальні залікові картки, які є безкоштовними. Доброю новиною є зниження оплати за перездачу в порівнянні з іншими екзаменами. Також 5, 6 і 7 екзамени мають нижчу вартість. Загальна вартість сертифікації не змінилася.
Увага студенти ДДПУ! У Вас є можливість приступити до сертифікації за нижчими цінами! Якщо Ви внесете оплату за 2 перші екзамени то Ваша вартість сертифікації буде знижена.
Вартість екзамену ECDL, сертифікату ECDL Core, ECDL Start

Пам'ятайте, що Ви можете заощадити кошти, якщо проведете оплату за сертифікацію одразу.

Якщо Ви прагнете для себе успішного майбутнього, думаєте про свій персональний розвиток, а також кар'єрний зріст, сертифікація для Вас необхідна. Тому, що кфаліфіковані люди, які мають окрім диплому, сертифікати, високо ціняться, і не лише за свої знання, але й за те, що дбають про своє майбутнє і свою кар'єру, а тому і за те що вони перcпективні.


Офіційна група ECDL Drohobych Вконтакте.ру

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! NieznanaUkraina.pl - Drohobycz i okolice, Дрогобич