Інвестуйте в знання
і в своє майбутнє!

Підготовчі тренінги-курси з інформаційних технологій-ECDL

як отримати ecdl

Набір на тренінг-курси, що підготовляють до проходження сертифікації ECDL ведеться постійно. Тренінг-курси проходять на базі факультетів, тобто, якщо назбирається група з 12 чоловік з одного факультету, заняття проходитимуть у Вас на факультеті.

Тренінги дозволять Вам підвищити рівень Ваший комп'ютерних вмінь, а також підготують Вас до проходження тестування.

Щоб потрапити на тренінги-курси необхідно зателефонувати або особисто зголоситися і повідомити про своє бажання, тільки тоді буде можливо створити групи, які будуть відповідні до рівня підготовки бажаючого.

Тренінги підготовляють до проходження тестування на сертифікат ECDL згідно з програмою ECDL. Детальнішу інформацію про структуру кожного модуля ECDL можна отримати на офіційній сторінці ECDL Україна

вартість підготовки ecdl

Ціна 15 грн/год дуже низька вартість за отримання комп'ютерних знань. Багато кому відомі вартості приватних уроків, які в декілька раз більші.
Загальна сума може здаватися високою, але зваживши, що це великий об'єм годин, ця сума мінімальна і низька.
Пам'ятайте, що це інвестиція в Ваші знання!

Якщо Ви прагнете для себе успішного майбутнього, думаєте про свій персональний розвиток, а також кар'єрний зріст, сертифікація для Вас необхідна. Тому, що кфаліфіковані люди, які мають окрім диплому, сертифікати, високо ціняться, і не лише за свої знання, але й за те, що дбають про своє майбутнє і свою кар'єру, а тому і за те що вони перпективні.

Контакта інформація міститься тут


Офіційна група ECDL Drohobych Вконтакте.ру

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! NieznanaUkraina.pl - Drohobycz i okolice, Дрогобич